Mikser

Shitet nga: Lenci 26 Pri 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Mikser laburatori😊 per produkte te ndryshme..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim