Makineri mikser dhe stuf pasticerie perfekte.

Shitet nga: Igli 21 Maj 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten 2 mikser pasticerie njera 1500 euro tjetrra 1700 euro.dhe nje stufe profesjinale ne gjenje shum te mir dhe me cmim 1800 euro .
flm.tel 0693746625 .cel 0676037316
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim