Makineri Bojerash me gota dhe Trazuese

Shitet nga: Feti Dje 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

650 EUR   990 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet pigmentues dhe trazues bojrash si ne foto cmimi
80 mije Leke te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim