Makine qepse

Shitet nga: doni 10 Dhj 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
makine qepse profesionale per : qepjen e banerave plastike , tenda dielli , te gjitha llojet e copave.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim