Makine dygjilpanshe dopje transport

Shitet nga: Spiro 13 Dhj 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
makine dygjilpershe dopje transport
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim