Makina qepse industriale

Shitet nga: Gimi 01 Maj 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shtiten makina qepse industriale plus pjese kembimi dhe aksesore per te gjitha llojet
Cmimi:i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim