Makin per larje lavatrice

Shitet nga: xhelal 02 Maj 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet makin profesionale lavattice MIELE 10 kg. Lavamac 10 kg. PRIMUS 16kg.
Gjindemi ne shkup kemi edhe tjera makina lavatrice tharse
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim