Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

Shitet nga: xhelal 16 Maj 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makine per larje MIELE WS5140 14KG 750 rotullime makina eshte ne gjendje te mire .Kemi edhe tjera maqina gjindemi ne shkup
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim