Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

Shitet nga: xhelal 16 Maj 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet maqine per larje te robave GIRBAU HS3022 23KG 1000 ROTULLIME Maqina eshte ne gjendje te mire kemi edhe tjera maqina gjindemi nw shkup
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim