Linje prodhimi sallami dhe proshuta

Shitet nga: Elson Hysa 03 Maj 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   17 000 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Linje prodhimi sallami dhe proshuta me furre sallami automatike me programator .kuter .grirse mishi .sharre mishi.perzires .mbushes hidraulik.paketuse vakumi .paketuse vasketash.klipatrice .kompresor.


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim