Lavatrice pastrim kimik

Shitet nga: xhelal 16 Maj 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet lavatrice primus 16kg ne gjendje pune gjindemi ne shkup
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim