Lavatrice pastrim kimik

Shitet nga: xhelal 16 Maj 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet maqina per pastrim kimik UNION XP835 15 KG viti i prodhimit 2007 maqina eshte ne gjendje pune kemi edhe tjera maqina gjindemi ne shkup
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim