Lavatrice pastrim kimik makine per larje

Shitet nga: xhelal 16 Maj 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet makine per pastrim kimik UNION XL835E VITI I PRODHIMIT 2006 12KG makina eshte ne gjendje te regullt kemi edhe tjera makina per pastrim kimim lavatrice tharse hekurosje 0038978446634
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim