Lavatrice makine larse pastrim kimik

Shitet nga: xhelal 16 Maj 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet makine per pastrim kimik REALSTAR RS123 viti i prodh. 2009 12kg. Makina esht ne gjendje perfekte kemi edhe tjera makina gjindemi ne shkup
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim