Lavatrice pastrim kimik

Shitet nga: xhelal 16 Maj 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet makin per pastrim kimik REALSTAR RS152 15KG viti i prodhimit 2005 makina eshte ne gjendje pune kemi edhe tjera makina gjindemi ne shkup
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim