Kompresor Kaesser Gjerman me 700 ore pune I ri

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Y.Salla 16 Maj 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitjen 4 kompresore te ndare ose te gjith marka Kaeser viti 2006-2008 me 400-1200 ore pune te sapo ardhur nga hollanda ne super gjendje . Shitjen me tvsh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim