Kompresor Ajri me vide 37KW Bottarini

Shitet nga: Ilir Caci 18 Pri 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Kompresor ajri me vide 37KW, 8bar Bottarini elektronik. i bere sherbim vaj, filtra dhe separator. ne gjendjete shkelqyer.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim