Kompresor Ajri me vide 22KW Bottarini

Shitet nga: Ilir Caci 18 Pri 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesim kompresor ajri me vide bottarini 22Kw 13bar, ne gjendje shum te mire pune. I bere servis ne filtra vaj dhe separator.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim