Kamion mercedes benc 814

Shitet nga: bruno 22 Sht 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
kamion mercedes i bardhe 814 perdoret per transport mallrash..taksa te paguara, me targa El . kamjoni esht me 4 pistona dhe harxhimi eshte minimal ..kontinjer alumini...amortizmi eshte me jastik ajri .mjeti ka punuar si makin linje transporti Shqiperi - Greqi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim