Hekur 5 litra uje (italian)

Shitet nga: Spiro 13 Dhj 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
hekur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim