Gjeneratore Lucla Spanjoll 50kw

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Y.Salla 16 Maj 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Vijne se shpejti gjeneratore Lucla prodhim Spanjoll me 0 ore pune prodhim I vitit 2018 . Gjeneratoret jan te pa vendosur ne pune 50 kw . Cmimi I padiskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim