Gjenerator silent 3 fazor ,motor anglez ne Elbasan

Shitet nga: BASHA Real Estate 26 Krr 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
OKAZION!

Shitet Gjenerator elektrik silent me motorr anglez ,3 fazor ,ne gjendje perfekte motorrike shume pak i perdorur me fuqi 10 KWH ,Cmimi vetem 600.000 leke ( i negociueshem ) !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim