Trregtojm Gjela deti me shumic dhe pakic

Shitet nga: Luan 18 Dhj 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Tregtojm gjela deti me shumic dhe pakic me cmime te arsyeshme , Te interesuarit te na kontaktojn
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim