Kal

Shitet nga: egli 23 Tet 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Elbasan
shitet shal kali profesionale cilesi e lart dhe gjendje shum e mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim