Jepet me qera ambjent per zyre, klinike, studio ..

Shitet nga: dyqan me qera 15 Nën 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Zyra
Jepet me Qera, dyqan, ne Elbasan Perballe gjimnazit "Ahmet Dakli" dhe konviktit te universitetit. 50 m2, në gjëndje shumë të mirë, kati 3, me kondicionier, aspirator, banjo.. I mobiluar si lokal per shkak te funksionit te meparshem. Preferohet dhe i pershtatshem per zyre, klinike, studio, salle mesimdhenie per kurse te ndryshme etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim