Vile 3kate+ Furre buke ne Lgj.A.Pasha ,Elbasan

Shitet nga: BASHA Real Estate 21 Dhj 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Të tjera
OKAZION !

Shitet shtepi ( vile) 2 kate + papafingo + parking + furre buke me klientele te rregullt prej disa vitesh dhe ka nje sip. totale truall + ndertese 370 m2 .Prona ka hipoteke ,ndodhet ne nje zone teper te qete e te paster per banim ,fare prane qendres se qytetit.
Shitet me cmim teper favorit 28.000.000 leke ( te negociueshem) !

Tel. : +3555420024
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim