Jepet me Qera magazin ne Elbasan

Shitet nga: BASHA Real Estate 10 Qer 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Të tjera
Shitet/Jepet me qera Ambjent Biznesi ( magazine 2 kateshe ) me sip.900 m2 ne Lgj."Shenkoll" Elbasan prane rruges nacionale Elbasan - Librazhd e gateshme sidomos per aktivitete prodhimi .Prona disponon hipoteke si dhe ka cmim per shitje 310 euro/m2 , cmim per Qera 1200 euro/m ( te negociueshem) !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim