Jap me qera objekt biznesi 6000m2truall dhe 1300..

Shitet nga: Elis 02 Sht 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 LEK

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Të tjera
jap me qera objekt biznesi 6000m2 truall dhe 1300 m2 sipërfaqe e ndërtuar, te interesuarit 0662022200
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim