Gjenerator 2 fazor me motor anglez silencioz ne EL

Shitet nga: BASHA Real Estate 14 Nën 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 000 LEK

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Të tjera
Okazion!

Shitet gjenerator elektrik 1-3 fazor me fuqi 10 KWh, motorr anglez, silencioz,ne gjendje shume te mire motorike, dhe vetem 1100 ore pune !
Cmimi 500.000 leke ( i diskutueshem) !

Cel.+355694791410 / +355688133081
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim