Biznesi furre ne aktualisht ne pune me gjith pai..

Shitet nga: Arjon 24 Tet 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Të tjera
Cdo pasje eshte e re max 1 vit e perdorur....puna eshte e ngritur dhe mund te shvendoset ne cdo vend ku mund ti interesoj personit...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim