SHITET RESTORANT NE BELSH QENDER BUZE LIQENIT

Shitet nga: BASHA REAL ESTATE 12 Krr 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Të tjera

OKAZION ,,,, !!!

SHITET RESTORANT BUZE LIQENIT NE BELSH QENDER PERBALLE GJIMNAZIT AKTUALISHT NE PUNE ME KLIENTELE TE GARANTUAR DHE DOKUMENTA TE RREGULLTA PRONESIE .SIPERFAQJA TOTALE 270 M2 NGA TE CILAT KATI 1 ESHTE 150 M2 DHE 120 M2 KATI 2 + VERANDAT.
CMIMI 220.000 euro ( i negociueshem) !

NR.KONTAKTI CEL.0686838164 / 0666053884/ 0694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim