Objekt Biznesi + 2 torno universale ne Elbasan

Shitet nga: BASHA Real Estate 15 Sht 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 000 EUR

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Industri dhe Puntori
OKAZION !

Shitet repart pune + 2 torno universale ne gjendje shume te mire pune , klientele te rregullt prej 20 vitesh me adrese tek ish - Parku i Mallrave ne Elbasan .Cmimi shitjes 3.000.000 leke ( inegociueshem) !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim