Makineri ulluqesh pa shkeputje e montuar ne fugon

Shitet nga: olsi 07 Krr 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Makineria ka ardhur nga Amerika esht perdorur shum pak dhe esht ne gjendje shum te mire ..
Fugoni Benc 208..Motorr2000 Dizel me letra te rregullta , Vit prodhimi 1996,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim