Jap me qera kapanon ne metalurgji

Shitet nga: Elis 01 Qer 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Industri dhe Puntori
siperfaqja 6000m2 objekt i kompletuar me drita dhe pus uji zyra llouksoze aktualisht eshte repart saldimi nese doni ta vazhdoni si bizne s ja ule edhe saldatricet
nese jeni te interesuar +355662066600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim