2 ambjente servisi sip.60 m2 ne EL

Shitet nga: BASHA Real Estate 17 Nën 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Industri dhe Puntori
OKAZION !

Shiten ose Jepen me Qera 2 garazhe per servis autoveturash me sip.60 m2 ( 30 m2 secili) tek Stacioni trenit ne Elbasan. Prona ka hipoteke te rregullt per sip. 60 m2 ,ndersa 100 m2 truall jane ne proces hipotekimi.
Cmimi shitjes 50.000 euro dhe Qeraja 15.000 leke ( te negociueshme ) !

Tel. : +3555420024
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim