Rafte Italiane 13 Metra Linear 4 Kate

Shitet nga: elbasan Sot 01:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 LEK

Adresa: elbasan
Sipërfaqe: 13 m2
Komuna: Elbasan
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Shiten Rafte Italiane 13 Metra Linear 4 Kate Sic Duken Edhe Ne Foto Jan Shum Cilesore Per Me Teper Mund Ti Shikoni Nga Afer
Cmimi:900 Mij Leke Shiten Per Arsye Mbyllje Aktiviteti Numer Kontakti:+355698323281
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim