Dyqani Super Çmim

Shitet nga: Privat 03 Maj 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Adresa: Lagjia Aqif Pasha
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Ambjent biznesi 80m2 pranë qendrës së qytetit në lagjen Aqif Pasha dhe ndodhet në katin e dytë të pallatit të ri. Ambjenti vjen me një çmim mjaft të mirë prej 50 mij euro(625 €uro m2) . Ambjenti është i përshtatshëm për lloje të ndryshme aktivitetesh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim