Objekt prej 140m2 ne Elbasan

Shitet nga: bujar hoxha 05 Gsh 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Objekti ndodhet 50m nga parku rinia perball kishes katolike.apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim ose ne katin 4 fizik pasi objekti ka 3 kate qender biznesi.Apartamenti ka 3 dhoma gjumi , 2 banjo , 1 sallonguzhine dhe 1 ballkon.apartamenti ka te instaluar sistem individual ngrohje me kaldaje.Apartamenti shitet me cmim okazion
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim