Objekt 2 katesh ne Elbasan

Shitet nga: xh.z. 16 Tet 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 000 EUR

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kati i pare restorant 100m2 i kompletuar kati i 2 160m2 lokal/night club perball konviktit ne rruge kryesore i rregullt me dokumentet.Shitet per arsye emigrimi.E-mail:xhino_94@hotmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim