Lokal 54m + veranden jasht 45m2

Shitet nga: beni 12 Tet 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali 54m + veranden jasht 45m2 e cila eesht e mbuluar me sanduic me letra dhe tapi te rregullt.Lokali nga brenda esht i kompletuar me 6 komplete tavolinash 3 tavolina jan prej druri 3 te tjerat prej xhami,.Banaku,ekspres i kafes 2fazor,,frigoriferi madh..krikoja e birres...Lokali ka qen ne gjendje pune per arsye emigrimi ka dal ne shitje..
Adresa Lagja Qemal Stafa..100metra posht palestres Power Zone.Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim