Jepet me qera dyqan ne Elbasan

Shitet nga: Artur 06 Dhj 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera dyqan ne Elbasan i sapo ndertuar me nje siperfaqe prej 120m,me 2 banjo,dhe 200 metra fush perpara.Ky lloj ambienti mund te sherbej per shum aktivitete ( prsh: lloto,parukjeri,minimarket,furr buke,embeltore etj.)
-Per me teper na kontaktoni!
(Nr. 0693010215 Elbasan.)
(Nr. 00306940788488 Selanik.)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim