Jepet me qera per biznes ne Elbasan

Shitet nga: Bardhi 16 Nën 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ky ambjent ndodhet ne lagjen 5 maj në rrugen e re Lef Nosi drejt Parkut Rinia ose tek stacioni i fundit i Sarës Elbasan. Ju faleminderit per mirekuptimin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim