Dyqani prej 38.7 m2 e Elbasan

Shitet nga: Genti 30 Tet 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   2 000 LEK

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqani 38.7 m2 ne rrugen kryesore ish Sara e vjeter ,,dyqani ndodhet buze rruge prane konviktit te universitetit Aleksander Xhuvani..rruge e populluar me njerez nga ku te shumte jane studente..Mund te perdoret si objekt biznesi i cfaredoshem..anash tij ndodhet dhe nje lulishte e madhe diku tek 30 metra katror qe mund te shfrytezohet gjithashtu per tavolina..3000 euro metri katror me marveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim