Dyqani kati2 Super Çmim

Shitet nga: Privat Dje 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Adresa: Lagjia Aqif Pasha
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ambjent biznesi ne Lagjen Aqif Pasha rruga "Rinia", me një çmim shum të arsyeshëm. Ambjenti është i përshtatshëm për lloje të ndryshme aktivitetesh. Ambjenti eshte 80 m2 me çmim Super 50 mij €uro. 625 €uro m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim