Dyqan prej 63 m2 ne Elbasan

Shitet nga: Olsi 27 Maj 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan 63 m2 i pershtatshem per cfaredolloj biznesi. Adresa: Elbasan, Rruga "Rinia" (rruga me blina), prane bar "Vila 3". Per informacione te metejshme kontaktoni ne nr e tel. 0692556454.Cmimi per m2 i diskutueshem.
Ju faleminderit !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim