Dyqan prej 120m2 ne Elbasan

Shitet nga: artur 07 Sht 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet nje dyqan me letra te rregulla .Ndodhet tek lagja 5 maj elbasan.Per me teper kontaktoni me email.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim