Dyqan ne siperfaqe 37 m2 dhe nje lulishte prej 2..

Shitet nga: Genti 22 Maj 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqani me siperfaqe 37 m2 e cila posedon dhe nje lulishte ne ane te saj me nje siperfaqe 25 m2 e cila mund te shfrytezohet karrige dhe tavolina ne rastin e hapjes se nje lokali..objekti ndodhet ne rrugen kryesore te lagjes 11 nentori prane konviktit.,,per informacion te metejshem rreth cmimit na kontaktoni ne nr tone te telefonit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim