Dyqan me qera ne Elbasan

Shitet nga: Artur Malo 21 Tet 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera dyqan sa po i ndertuar ne Elbasan ke lagja 5 maj.Si dyqan eshte 120 m2 perbehet nga 2 banjo (2me2), pllaka sa po te shtruara dhe150 m hapesire perpara dyqanit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim