Dyqan me qera ne Elbasan

Shitet nga: BASHA Real Estate 19 Qer 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me QERA Dyqan me sip.34 m2 tek Rruga e Re Trenit ne Elbasan i gatshem per cdo lloj aktiviteti .Ambjenti jepet 20.000 leke/m si dhe kundrejt nje Akt-Marreveshje midis paleve !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim