DYQAN 35m2

Shitet nga: arben 29 Tet 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqani me nje siperfaqe 35m2.Dyqani esht perdorur salle bilardosh dhe playstation.Lagja ''Kinezet'' ngjitur me shkollen ''Cikli i ulet''.Shitet per arsye emigrimi.Cmimi i diskutueshem..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim